METHOD RESEARCH COMPANY | …birlikte düşünelim!

method time

Kurumsal

Bizi keşfedin!

METHOD RESEARCH COMPANY HAKKINDA

bmhntw1998 yılından beri sektörde yer alan Method Research Company, özellikle farklı araştırma teknikleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Çalışma ve yaşam biçimini kalite anlayışı ile şekillendirerek iletişimi en üst düzeyde sürdüren MÜŞTERİ ODAKLI yaklaşımı pazardaki en belirgin özelliğidir. 

“Birlikte düşünelim” sloganının gereği hem dış müşteri hem iç müşteri hem de tedarikçileri ile uzun süreli birliktelikler yakalamaktadır.

Türkiye geneli çalışmalarında öncelikle kendi bünyesindeki çalışanlarla hizmet veren Method Research Company, İstanbul Merkez Ofisi’nin yanı sıra Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Samsun, Trabzon, Antalya ve Diyarbakır’daki irtibat ofislerinde kendi anketör ve yönetici kadrosuyla projelerini gerçekleştirmektedir. Kurumsal değerlere önem veren, uzman sektörlerde çalışma prensibi, basit organizasyon yapısına sahip yönetimi ETİK ve BİLİMSEL yöntemlere bağlılığı amaç edinmektedir. 

Kaliteye önem veren anlayışı gereği belirlenen etik kodlar ve standartlar konusunda öncü olmaktadır. 2009 yılında yeniden düzenlenen “GAB 02 Belgesini alan İlk Araştırma Firması” olarak sektör kalitesinin artmasına verdiği önemi göstermiştir.

VİZYON - MİSYON

cro - KopyaVizyon

  • Pazarlama danışmanlığı yaklaşımında pazarlama stratejileri üretmek,
  • Farklı araştırma tekniklerini birleştirerek müşterilerine özel modeller kullanmak,
  • Hedeflenen sektörlerde ilk üçte olmak,
  • 2015 yılına kadar yurt dışı açılımlarına başlamak,
  • 2020 yılına kadar tüm pazarlama ihtiyaçlarını karşılayan şirketler grubu olmak

Misyon

Etik kurallara ve bilimsel yöntemlere önem vererek, tarafsız bir gözle çözüm ortağı anlayışında geleceği birlikte hedeflemektir.
 
asurge20130405-3a

TARİHÇEMİZ

Mükemmellik Yolculuğu!

mrchistory

Nerelerdeyiz?

Türkiye Ofislerimiz

methodbolge

Saha Organizasyonu

Saha Çalışması, soru formunun oluşturulmasından, elde edilen verilerin proje grubuna elektronik ortamda teslimi anına kadar süren, hem operasyonel hem de masa başı çalışmaları içeren, faaliyetler bütünüdür.  

Method Research Company başta İstanbul’daki merkez lokasyonları olmak üzere;

Ankara,İzmir,Bursa,Adana,Antalya,Trabzon,Samsun,Tekirdağ,Kocaeli,Diyarbakır ve Şanlıurfa’daki bölge ofisleri ile Türkiye genelinde çalışmalarını yürütmektedir. Bölge ofislerinin bulunduğu illerdeki bölge yöneticileri Method Research Company’nin tüm Türkiyede’ki araştırmalarını organize etmektedir. 

Method Research Company’nin Türkiye geneline yayılan bölge sistemi; veri toplama prosedürüne gösterdiği önemi,tüm çalışmalarını kendi bünyesinde ve yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmesi ise kaliteye verdiği önceliği göstermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Mükemmellik Yolculuğu

 

Müşteri memnuniyeti odaklı ve sürekli gelişim fesefesiyle,

İş Ortakları, Toplum ve çevreye duyarlı, en fazla kalite belgesine sahip,

hızlı ve güvenilir araştırma şirketi olmak.

Değerlerimiz :

- Şeffaflık
- Diyalog
- Açık İletişim
- Tecrübe Paylaşımı
- Yöneticileri Değerlendirme Şansı
- Ne istediğini bilmek ve iş yapma
- İnsana Değer Verme
- Güler yüz
- Aile şirketi sıcaklığında profesyonel yaklaşım

Kalite Tescili ve Ödüller

Method Modeller

Method Modeller ile alternatif geleceğinizi keşfedin!

METHODtrend

METHODtrend, Bireysel ve Kurumsal Bankacılık, GSM, Otomotiv, Sağlık, Dayanıklı Tüketim Ürünleri ,Teknoloji ve diğer iş kollarını, kısaca rekabetin hızlı bir trend içinde olduğu sektörleri sürekli takip ettiği gibi talep edilmesi durumunda farklı sektörlere kolaylıkla uyarlanabilmektedir. METHODtrend araştırmasının diğer bir çok araştırmadan farklılaşan noktası sonuçlarını raporladığı özel segmentasyondur.

>> Detaylar

Mükemmel Hizmet Noktaları

BİRİ SİZİ GÖZETLİYOR! MHN araştırması ile kurumlar bayilerinin/mağazalarının performansını sürekli takip edebilmekte ve sektörel karşılaştırmalar ile gelişim alanlarını saptayabilmektedir. Firmanız MHN araştırmasına dahil olduğunda Tüm Türkiye Genelindeki satış/hizmet operasyonlarını anlık olarak takip edebilecektir.

>> Detaylar

LOOK AD

Reklam kampanyaları için ayrılan bütçeler ve harcanan emekler, kampanya sonrasında elde edilen başarının ölçümünü önemli kılmaktadır. Reklama yapılan yatırımın geri dönüşünü ölçmek ve somut veriler ile sunmak amacıyla hazırlanmış LOOK AD modelinde firmalar kafalarındaki sorulara cevap bulmaktadır

>> Detaylar

Method Switching Model

Bir pazarda mevcut faktörler gelecek dönemde pazarın yeni yapısını belirlemektedir. Tüketicilerin kullandıkları ürün ve hizmetlerden memnuniyet düzeyi, tüketicilerin marka bağımlılıkları, değişen gereksinimler, pazara sunulan yeni ürün ve hizmetler, fiyat değişimleri, ekonomik ve politik değişiklikler bu faktörlere örnek gösterilebilir.

>> Detaylar

MAPcode

Ortalama bir tüketici günde 3.000 reklam mesajı almaktadır. Bu mesaj bombardımanı altında sizin markanızın verdiği mesaj nasıl algılanıyor merak ediyor musunuz? Pazarlamanın en önemli bileşenlerindendir iletişim. Mesajların doğru sunulması ve doğru bir şekilde alınması nihai derecede önemlidir.

>> Detaylar

Kurumsal Performans Danışmanlık

Firmaların uzun dönemde amacı satışları artırmak, büyümek ya da kar etmek kısaca iyi bir performans göstermektir. Uzun dönemde, pazar odaklı olmanın firma performansını artırdığı birçok bilimsel çalışmada ispatlamıştır.

>> Detaylar

Araştırmalarımız

Method Research Company Araştırma Tipleri

MS&TM (Method Segmentation&Targeting Model)

>> Detaylar

İmaj Araştırmaları

>> Detaylar

MCS (Method Customer Satisfaction)

>> Detaylar

Çalışan Memnuniyet Araştırmaları

>> Detaylar

Fiyat Esneklik ve Talep Tahmin Araştırmaları

>> Detaylar

Reklam Araştırmaları

>> Detaylar

Method Research Company & Kariyer

İş Başvurusu

Bize Ulaşın

Henüz vakit varken... birlikte düşünelim!

İLETİŞİM

Genel Müdürlük Method Research Company
Altunizade Mahallesi Haluk Türksoy Sokak
No:9
Üsküdar – İSTANBUL
Telefon +90 (216) 558 11 00
 Fax +90 (216) 558 11 05
 E-posta info@methodresearchcompany.com.tr

 

Beylerbeyi
Ofis
Method Research Company
Beylerbeyi Burhaniye Mahallesi Abdullahağa Caddesi
No: 13
Üsküdar – İSTANBUL
E-posta  info@methodresearchcompany.com.tr
 
   

CAPTCHA kullanmak için, Really Simple CAPTCHA eklentisini yüklemiş olmanız gerekir.

Kalite Tescili ve Ödüller